Ayvalığın yeni firma rehberi ayvalikrehberim.com.tr hizmete girdi

Ayvalığın yeni firma rehberi ayvalikrehberim.com.tr hizmete girdi

Ayvalık bölgesindeki yerel işletmelere destek olma ve işletmelerin bilinirliklerini arttırma amacı ile kurulmuş olan ayvalık rehberim her geçen gün daha fazla firmayı tüketiciler ile buluşturuyor.

Web Sitesinin Amaçları:
www.ayvalikrehberim.com.tr Ayvalık bölgesindeki firmaları bir araya getirme amacını ile kurulmuş bir web sitesidir. Ayvalık lokasyonunda bulunan firmaları internet üzerinde daha fazla ulaşılabilir olmasını hedeflemektedir.

Kapsamlı Veritabanı:
Web sitesi Ayvalık’taki farklı iş kategorilerinden firmaları içermektedir. Her sektörden işletmeleri web sitesinde bir arada bulmak mümkün.

Kolay Kullanım:
Kategorize edilmiş olduğundan kullanıcılar ihtiyacı olan sektörel yerel işletmelere kolayca ulaşabilirler.

Yerel Ekonomiye Katkı:
Ayvalık bölgesindeki işletmelerin ve girişimcilerin www.ayvalikrehberim.com.tr web sitesi yardımıyla daha fazla görünürlük kazanır ve yeni müşterilere ulaşabilmektedir.

İşletmelerle İletişim:
Web sitesi üzerinden işletmelerin telefon numaraları-adresleri-sosyal medya hesapları gibi iletişim bilgileri yer alır ve kullanıcı direkt olarak işletmeye ulaşabilir.

Gelecekteki Gelişim Planları:
www.ayvalikrehberim.com.tr yakın gelecekte yapılacak olan mobil aplikasyonu-
ve youtube kanalı ile gelişmeye devam edecektir.

www.ayvalikrehberim.com.tr
Ayvalık bölgesindeki yerel işletmelere destek olma amacını ile kurulmuştur. Amacımız firmaları hem web sitesi aracılığı ile, hem youtube kanalı ile hem de mobil aplikasyonu ile daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlamaktır.